• 0530 304 36 02
  • info@tankersu.net

Kurumsal

BASKAN SU ) Tanker Suyu sektöründe kaliteye ve piyasaya yön veren bir kuruluş yapısına ulaşarak kaliteyi bütün insanlık yararı için kullanmak, ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak amaçlı kurmuş olduğumuz firmamız müşteri memnuniyeti üzerine kurulu hizmet anlayışımız, ve profesyonel kadromuzla, tüm müşterilerimize en kısa zamanda, en uygun ve en doğru hizmeti  sunmaktır. Tanker suyunda suyun temiz ve kaliteli olması tankerlerin periyodik bakımlarının zamanında ve doğru şekilde yapılması önemlidir. Tanker su satışında tankerlerin bakımlı suyun hijyenik içme suyu niteliğinde olması önemlidir.  Alacağınız tanker suyun kalitesinden emin olunuz.  Firmamız iyi hizmet geri döner mantığıyla müşterilerini memnun etmenin çabası içerisinde siz değerli müşterilerimizden telefonlarını 7/24 beklemektedir.. İddaa ediyoruz suyumuzun kalitesinden memnun kalmayan müşteri ücret ödemesin..
 

Misyonumuz

Kaliteli ürün ve üstün hizmet sunmak için her turlü sağlık koşullarına uymak ve doğal kaynak suyunun nakli konusunda hertürlü  teknolojiden yararlanmak. Bunun için gerekli alt yapıyı güçlendirmek .

Özellikle yasal prosüdürlere uyarak doğal kanak sularını hijyenik sartlarda labratuar desteğinden faydalanarak kontrol ettirip , standart kalitedeki suyu firmalara ve tum müşteri potansiyeline 22 tonluk ve  8 tonluk araçlarımzla sunmaktır.


Vizyonumuz

En ileri teknoloji yöntemleriyle  Su ihtiyacınızı karsılamak, Sizlere Güvenilir, yüksek performanslı hizmeti  kalite standartlarında vermektir.

Çalısanlara; en iyi çalısma kosullarını, en yüksek sosyal imkanları saglamak. Topluma ve çevreye en faydalı hizmet sunmaktır..